Systém DOOR TO DOOR

Motivem pro zavádění systému doo-to-door je získat kvalitnější vytříděný odpad a zvýšit jeho objem. Zároveň by mělo docházet i ke snížení produkce směsného komunálního odpadu v obci.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Duis risus. Integer in sapien. Aliquam erat volutpat. Nullam dapibus fermentum ipsum. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Etiam sapien elit, consequat eget, tristique non, venenatis quis, ante. Proin in tellus sit amet nibh dignissim sagittis. Mauris dolor felis, sagittis at, luctus sed, aliquam non, tellus. Etiam neque.

Proto, aby byl přechod na tento systém u občanů co nejlépe pochopen a akceptován, je třeba využít všech dostupných prostředků pro cílenou kampaň. Ve většině obcí máme k dispozici několik nástrojů, které lze efektivně využít. Obecní periodikum je jedním z pilířů komunikace s občany. Rychlejším informačním kanálem je pak bezesporu obecní web či facebook. Ve veřejném prostoru je pak dobré zapojit místní vývěsky či obecní rozhlas.

Pokud je na propagaci změny systému vyčleněn rozpočet, je ideálním nosičem informací také leták.

Níže naleznete